Başkan Yardımcısı (Teşkilatlanma)
YÜCEL GÖZCÜ
BAŞKAN YARDIMCISI

Erzurum Uzundere 1968 yılında Çamlıyamaç köyünde doğdu. İlk ve ortaokulu köyünde Lise tahsilini Uzundere lisesinde tamamladı. Üniversiteyi Erzurum Atatürk Üniversitesi Fen Bilimleri Fakültesinde (Fen ve Teknoloji) tamamladı.

İlk göreve 1995 yılında Van Merkez Gazi İlköğretim Okulunda Fen ve Teknoloji Öğretmeni olarak başladı. Daha sonra çeşitli okullarda öğretmen ve idareci olarak çalıştı. Yakutiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bölümünde Proje koordinatörü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak çalıştı.1 yıl süren bu görevin ardından ayrılarak İl milli eğitim müdürlüğü AR-GE bölümünde Stratejik Planlama uzmanı olarak çalışmaya başladı.

Kasım 2009 da yapılan Eğitim Bir-SEN şube seçimlerinde il yönetimine seçildi. Dört yıl Mali İşlerden Sorumlu Şube Başkan Yardımcısı olarak çalıştı.16 Kasım 2015 de yapılan şube seçimlerinde yeniden yönetime seçilerek Teşkilatlanmadan Sorumlu İl Başkan Yardımcılığına getirildi. Halen bu görevini sürdürmektedir.

2014 Yerel seçimler için 30 Ekim 2013 tarihinde memuriyetten ayrılarak AK Partiden Uzundere Belediye Başkan Aday Adayı oldu.3 aylık aranın ardından tekrar İl milli eğitim müdürlüğü AR-GE bölümünde Stratejik Planlama uzmanı olarak çalışmaya başladı.

Bu görevini halen devam ettiriyor. Evli ve 4 çocuk babası.

Cep:0505.315.10.48

Top